Logo Bonus Buton Açıklama

500TL

BONUS

Giriş Yap %100 Hoşgeldin Bonusu - Max 500 TL

Canlı Destek

Elexbet Canlı Destek


giriş

7 gün, 24 saat boyunca sizleri dinleyen, anlayan, her türlü görüşünüze saygı duyan ve her türlü öneriyi kabul eden, hatta bütün şikayet konularına hızlı bir şekilde çözüm üretmeye çalışan bir bölüm arıyor iseniz, elexbet sitesi bu konuda sizlere, elexbet canlı destek hattı üzerinden tüm beklentilerinizi karşılayacak şekilde hizmet verecektir.

Elexbet Canlı Destek İle Görüşemiyorum

Canlı destek hattı ile görüşme gerçekleştiremiyor iseniz, üye olduğunuzdan emin olmalısınız. Üye olmadan bu bölümü kullanmanız, elexbet müşteri hizmetlerine, elexbet canlı destek bölümü üzerinden erişmeniz mümkün değildir. Bunun dışında, çevrim dışı olduğunu görüyor iseniz ve canlı destek ile görüşme konusunda problem yaşadığınızı ifade ediyor iseniz, çok kısa bir süre, birkaç dakika beklemeniz yeterlidir. Bu bölüm 7/24 hizmet verecek şekilde meydana getirilmiştir.

Her gün ve her saat sistemi, siteyi ve canlı destek bölümünü kullanmanız mümkündür. Büyük ihtimalle bu yönde bir problem ile karşılaştığınızda, geçici bir teknik problem yaşamıştır. Kısa sürede ortadan kaldırılacak bir geri dönüş sağlanacaktır. İrtibat kurmanız zorunlu ise, hemen müşteri hizmetleriyle görüşme ihtiyacı duyuyor iseniz, yapacağınız işlem belirlidir. Yaşanmakta olan veya sizin karşınıza çıkmış teknik problem ortadan kaldırılana kadar, WhatsApp irtibat kanalını kullanabilirsiniz. Bunun dışında mail adresleri uygulaması üzerinden hareket edebilirsiniz.

Elexbet Canlı Destek Şikayetleri Kabul Ediyor mu?

Elbette elexbet canlı destek olarak hazırlanmış bölüm, her konuda yardımcı olmak amacıyla meydana getirilmiştir. Yardım talepleri, görüş ve öneriler gibi prensiplerin dışında, sitenin canlı destek bölümü olması muhtemel şikayet konularını da almakta, değerlendirmekte, üyelere çözüm yöntemlerini sunmaktadır. Hatta sitenin herhangi bir kusuru bulunuyor ise, hatalı işlem yapılmış ise, bu durumda da canlı destek hattının kullanılması durumunda çözüm üretildiği görülecektir.

Başvuru yaptığınızda yani boş bölümleri doldurup, görüşmeye başla butonuna bastığınızda, sadece en fazla 30 saniye beklemeniz yeterlidir. Bu süre dolmadan, müşteri hizmetleri temsilcisi Türkçe dil seçeneğinde sizleri karşılayacak ve yardımcı olacaktır. Hemen şikayet konusunu iletebilir, hemen çözüm bulunmasını talep edebilirsiniz. Hızlı bir şekilde geri dönüş sağlandığını ve yaşadığınız olumsuzluğun ortadan kaldırılıp, müşteri memnuniyetinin elde edildiğini göreceksiniz.