Logo Bonus Buton Açıklama

500TL

BONUS

Giriş Yap %100 Hoşgeldin Bonusu - Max 500 TL

Elexbet Çevrimsiz Envoy Hızlı Karekod Bonusu

Hızlı karekod yöntemini yani envoy hızlı karekod yöntemini kullanıp ve hesabınıza bu yöntem üzerinden gün içerisinde para transferi işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Elbette minimum miktarda para transferi işlemini gerçekleştirir iseniz, bu işlem ile birlikte düzenlenen son kampanyalar ile karşınıza çıkarılmış olan, Elexbet çevrimsiz envoy hızlı karekod bonusu alma hakkınız ortaya çıkacaktır. Bu promosyonun alınması konusunda herhangi bir sıkıntı yoktur. Nasıl alınır? Ne kadar veriliyor? Ve benzeri tüm araştırmaların karşılığı, bu yazı içeriğinde sizler ile paylaşılmıştır.

Elexbet Çevrimsiz Envoy Hızlı Karekod Bonusu Nasıl Alınır?

Yöntem üzerinden, yalnızca envoy hızlı karekod yöntemi üzerinden, en az 50 Türk Lirası parasal değerde transfer işlemini gerçekleştirmeniz talep edilmektedir. Bu limitin altında aynı yöntem ile para transferi işlemini yapmanız durumunda alabileceğiniz bir promosyon seçeneği değildir. Transfer işlemi biter, yatırım finansal departman tarafından onaylanır. Hesapta gönderilen para üyeler tarafından görülür.

En fazla 24 saat içerisinde, üyeler bu aşamadan sonra giriş işlemini gerçekleştirir. Bonus hareketlerim bölümüne doğru ilerler, buradan seçim işlemini yapar, promosyon adını bulur, işaretler ve bir talep meydana getirir. Müşteri hizmetlerinin ilgili departmanı talebi alıp değerlendirir, yatırım işlemini inceler, sıkıntı bulunmadığını gördüğü anda, promosyon üye hesabına aktarılır. Canlı destek olarak ifade edilen müşteri hizmetleri bölümü ile görüşme gerçekleştirilip, promosyonun talep edilmesi şeklinde bir uygulama bulunmamaktadır.

Elexbet Envoy Hızlı Karekod Bonusu Ne Kadar Veriliyor?

Elexbet %10 çevrimsiz envoy hızlı karekod bonusu en az 5 Türk Lirası, en fazla 100 Türk Lirası olarak verilmektedir. Yatırılan para miktarının %10 oranında verilen bir promosyon seçeneği olduğu görülmektedir. Tek seferde alınacak ya da 24 saatlik süre içerisinde alınacak maksimum promosyon miktarı, 100 Türk Lirasıdır. Promosyon yukarıda belirtilen işlemler ile birlikte hesaba geçirildiğinde, bu promosyon çevrim şartı ile karşınıza çıkarılmadığı için, nakit olarak çekilebilir.

Hesaplar arası transfer yöntemi kullanılır. Sitenin herhangi bir bölümüne gönderme ve kullanma şansı yaratılır. Bahis yapılıp para kazanma şansının elde edilmesi, oyun oynanıp para kazanma şansının elde edilmesi mümkündür. Promosyon ile elde edilecek kazanç miktarı ve talimat verilecek para çekme talimatı, kazanç miktarı hakkında bir ayrım yapılmamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir