Logo Bonus Buton Açıklama

500TL

BONUS

Giriş Yap %100 Hoşgeldin Bonusu - Max 500 TL

Para Çekme

Elexbet Para Çekme


giriş

Elexbet sitesi, ödemeler konusunda üyelerin sorularına, her türlü başlık ile net bir şekilde cevap vermektedir. Elexbet para çekme işleminde aklınıza takılan komisyon, belge talebi, bir başka şahıs  hesabımdan para çekebilir mi? Gibi tüm soruların cevaplarını bu yazının devamında bulacaksınız. Unutmamalısınız, elexbet sitesi güvenli bir şekilde hizmet alabileceğiniz bir sitedir. Uluslararası piyasada faaliyetlerine uzun yıllardır devam etmekte olup, Türkiye piyasasında da adından söz edilen, tercih edilen ve kullanılan bir sitedir.

Elexbet Para Çekme İşleminde Belge İstiyor mu?

Bu site para çekme işlemlerinde, durduk yerde, gerekçe belirtmeden üyelerinden belge talep etmez. Bu sitede gerçekleşecek elexbet para çekme işleminde, her talimat karşılığında belge gönderilmesi şeklinde bir anlayış yoktur. İlk defa para çekme işlemini gerçekleştiriyor iseniz, kullanıcı adının doğrulanması, hesabın doğrulanması kapsamında 1 sefer olacak şekilde, sadece 1 defa olacak şekilde belge talebi ile karşılaşabilirsiniz.

Bu  işlemi gerçekleştirdikten sonra, kullandığınız hesap numarasında bir değişiklik meydana getirmez iseniz, tekrar belge göndermenize, aynı işlem için aynı belgeyi göndermenize gerek olmayacaktır. Sitenin çalışma prensibi bu şekildedir. Ayrıca belge talepleri konusunda, belirli bir miktarın üzerinde kazanç elde eden üyelerden belge talep edilir şeklinde bir anlayış yoktur. Hangi miktarda para kazanmış olur iseniz olun, para çekme talimatında yukarıda bahsedilen kriterlerin dışında belge talebi ile karşılaşmazsınız.

Elexbet Para Çekme İşlemini Başka Biri Gerçekleştirebilir mi?

En fazla merak edilen konulardan bir tanesi de, elexbet para çekme işleminde bir başka şahsın üye hesabından para çekme işlemini gerçekleştirip, gerçekleştirmeyeceğidir.  Sizin kullanıcı adınızı ya da sizin şifre bilginizi ele geçirmiş bir şahıs, bu bilgiler kapsamında elexbet giriş işlemini gerçekleştirebilir. Hesabınızda bir para bulunuyor ise, para çekme talimatını vermeyi deneyebilir. Bu kapsamda para çekme işleminde gündeme gelen güvenlik tedbirleri devreye girecektir.

Hesap bilgilerinizi ele geçirmiş olan bir şahıs, para çekme talimatını kendi isim ve soy isim bilgisi üzerine ya da bir tanıdığının isim ve soy isim bilgisi üzerine verecektir. Ancak bu aşamada güvenlik tedbirlerinin devreye girdiği görülecektir. Üye adına ve soyadına ait olmayan bir şahsa ait hesap numarası üzerine para çekme talimatının verilmesi nedeniyle, bu işlem gerçekleşmeyecektir. Başvuru yapan şahıstan ispatlayıcı nitelikteki belgeler talep edilecektir. Doğal olarak ispatlayıcı nitelikte bir belge gönderilmediği için, vermiş olduğu talimat gerçekleşmeyecek ve sizin bilgilerinizi ele geçiren bir şahsın, sizin hesabınızdaki parayı almasına engel olunacaktır.